0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Які вибрати коробки при переїзді для речей та побутової техніки?

Які вибрати коробки при переїзді для речей та побутової техніки?

Автор: aspak Дата: 01.09.2023 Переглядів: 235 Коментарі: 0

Майже кожна людина хоч раз у житті стикалася з переїздом. Це можуть бути маленькі переїзди, наприклад, з гуртожитку до батьків або переїзд в інше житло під час ремонту, або великі переїзди, переїзд з усією побутовою технікою та меблями на інше місце проживання. Якщо тільки уявити, скільки всяких речей різних розмірів треба перевезти, можна дійти невтішного висновку, що у процесі переїзду пакувальні коробки для переїзду - невід'ємний атрибут, без якого неможливо обійтись. Як ви могли вже здогадатися, тема цієї публікації - коробки для перевезення речей, їх особливості, характеристики та переваги.


Гофрокороб для переїзду: характеристики та особливості


Коробки для переїзду - це тара, яка не призначена для багаторазового або тривалого використання, основне їхнє завдання - убезпечити від пошкоджень під час переїзду речі, що знаходяться всередині. Коробки також мають бути практичними та бюджетними, тому що тара, яку використовують один раз, повинна коштувати стільки, скільки це мінімально можливо.

Деякі характеристики тари з картону відрізняються в залежності від того, який тип коробок ви будете використовувати (чотириклапанні гофроящики або самозбірні коробки), але основні особливості картонних коробок однакові обох варіантах. Якщо цікаво провести паралелі між цими двома типами коробок, можете ознайомитись із однією з попередніх публікацій, присвячених цій темі.

Варто зазначити, що компанія АСПак виготовляє міцні картонні коробки для переїзду завдяки тому, що конструкція ящика складається з якісного гофрокартону. Не менш важлива за міцність практичність. Ящики легко збирати і розбирати, а в розібраному вигляді вони займають дуже мало місця, тому вам не варто замислюватися про місце, що підходить для їх зберігання, головне щоб не було дуже волого. Невелика вага також важлива, оскільки при перенесенні наповненої коробки вона майже не відчувається. Та й одна з найважливіших особливостей – ціна. Бюджетність коробок можлива через те, що ящики придатні до вторинної переробки. Таким чином коробки з картону – це недорого, зручно та сприятливо для екології. Через ці характеристики картонна тара і лідирує перед ящиками з інших матеріалів.


Розміри та види картонної скриньки для переїзду


Розмір коробок варто вибирати в залежності від параметрів того, що ви хочете упаковати всередину. Раніше ми писали про коробки для меблів, тому на них зупинятись не будемо. У нас ви можете купити великі коробки, замовити маленькі коробки, придбати ящики стандартних розмірів або індивідуальних. Стандартні розміри цього типу ящиків можна знайти на сайті. Це розмір коробки для переїзду 60*40*40 см або трохи менше, коробки 60*40*30 см.

Якщо є бажання замовити коробки індивідуальних розмірів, можете звернутися до менеджерів і обговорити деталі. Під замовлення можна зробити коробки з ручками для переїзду, але про це також варто поговорити з менеджерами нашої фірми.


Купити картонні коробки для переїзду: переваги


З вищевикладеного підіб'ємо, що картонні коробки більш практичні, бюджетні, екологічні ніж коробки з інших матеріалів, наприклад, з пластмаси або дерева. Також для коробок з картону характерна пружність, завдяки якій іноді можна вберегти від ушкодження те, що всередині. У свою чергу, дерево та пластик не мають подібних характеристик.

Замовити коробки для переїздів за низькими цінами можна оптом, зв'язавшись із нашими менеджерами. Якщо купувати великі коробки, розміри яких ми вказано вище, їх можна замовити в роздріб. Щодо розмірів та інших питань звертайтесь до наших менеджерів. Замовити можна з доставкою по всій території або з можливістю самовивезення зі складів компанії АСПак у Києві.


Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар