0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Основна інформація про матеріал з якого виготовляють гофротару

Основна інформація про матеріал з якого виготовляють гофротару

Автор: aspak Дата: 19.07.2023 Переглядів: 272 Коментарі: 0

С коробками різних типів ми стикаємося щодня. Вони служать упаковкою для різних товарів, складно навіть уявити, що неможливо запакувати в картонну коробку. Коробки для побутової техніки, пошти, продуктів харчування (піци, суші), одягу, взуття, книг, ювелірних виробів, меблів, парфумерії мають попит, і це далеко не повний список товарів, які упаковують у картон, але при цьому варто відзначити, що гофрокороби, які використовують для упаковки вищезгаданої продукції, мають одну дуже важливу особливість - не все можна запакувати в один вид коробок.


Основна відмінність в коробках полягає у матеріалі з якого їх виготовляють. Існує два найбільш популярні типи картону - гофрокартон і мікрогофрокартон, які також діляться на профілі в залежності від товщини і розміру картону.


Якщо говорити про звичайний гофрокартон, то найчастіше можна зустріти тришаровий або п'ятишаровий тип гофрокартону, але крім них також існує двошаровий і семишаровий гофрокартон, який все ж таки менш популярний. Цього типу картон має відмінну амортизацію завдяки своїй структурі, тому добре підходить для упаковки більшості товарів. Виготовляють з гофрокартону такого типу чотириклапанні гофроящики, які через свої характеристики популярні як коробок для пошти.


Мікрогофрокартон має багато подібних якостей з тришаровим гофрокартоном, але особливість його в тому, що він більш гнучкий для роботи з ним. З мікрогофрокартону виготовляють самозбірні коробки, які більш практичні ніж чотириклапанні ящики, тому що не вимагаю для пакування скотчу або скоб, також структура мікрогофрокартону дозволяє надавати ящикам різних форм, але при цьому тара менш міцна та пружна.


Слід також відзначити подібні якості для обох типів матеріалу:

  • Екологічність. Гофрокартон у готовому вигляді безпечний для людини, а при виготовленні не шкодить екології.

  • Компактність. Вироби із гофрокартону не займають багато місця, тому при зберіганні вони не займуть багато місця.

  • Практичність. З гофрокартона легко і швидко виготовляються ящики, які в майбутньому не важко розібрати або зібрати прямо на виробництві.

  • Легка вага також важлива.

  • Ну і один з головних факторів через який гофрокартон набув своєї популярності - приємна, невелика ціна.


Серед дюжин різних профілів найбільш популярними є B, C, E, які мають деякі особливості. Крім цих профілів також є й інші, наприклад, A і F. Серед особливостей варто відзначити, що гофрокартон типу A більш пружний ніж гофрокартон типу B, але в той же час профіль B, на відміну відA , придатний до друку. Профіль C певною мірою можна назвати універсальним, тому що в собі втілює властивості двох попередніх типів. Гофрокартон типу E придатний для друку завдяки рівній поверхні плоских шарів. Ну і F часто використовують як упаковку для ексклюзивних товарів, він легкий і досить міцний, але водночас його небажано використовувати для упаковки товарів із великою вагою. Це профілі тришарового гофрокартона, якщо говорити про п'ятишарове, то до нього відносяться профілі BE і BC.

Якщо бажаєте замовити гофроящики, то зверніть увагу, що залежно від особливостей певного товару слід вибирати і тип коробки. Самозбірні коробки підходять для взуття, одягу, піци їхній підвид лоток-екран для кондитерських виробів. У чотириклапанні гофрокороби пакують важчі товари. Про те, як визначити відповідні картонні ящики для конкретних товарів, ми докладніше розповімо у наступних публікаціях.

Пов'язані товари

Коментарі

Написати коментар