0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Які функції виконують коробки з гофрокартону

Які функції виконують коробки з гофрокартону

Автор: aspak Дата: 26.07.2023 Переглядів: 263 Коментарі: 1

Коли йдеться про винаходи, які зробили колосальний внесок у життя людства, більшість людей думає про медичні відкриття, винахід інтернету, електрики, першого автомобіля, телефону, мобільного зв'язку тощо. Безперечно, ці винаходи сильно вплинули на життя людства, в тому числі і наше, багато чим спрощують його і до сьогодні, але навряд чи хтось із вас замислювався про внесок у наше побутове життя такого відкриття як картонні коробки. Дійсно, важко назвати винаходи коробок з гофрокартону революційним, або просто такого матеріалу як гофрокартон, але все ж таки представимо скільки різних функцій вони виконують у нашому повсякденному житті і яким матеріалом можна було б замінити гофрований картон.


На видах гофротари та характеристиці матеріалу з якого її виготовляють ми зупинялися у попередніх статтях, тому в цій публікації ми будемо акцентувати увагу саме на функціях, які виконують коробки картонні. Можливо, ви вже трохи пофантазували про те, в яких сферах використовуються коробки і чим їх можна було б замінити, але зараз ми розповімо про це професійніше.


Чесно кажучи, дуже складно уявити, чим можна замінити гофротару, та й дозріває питання, навіщо це робити, якщо людство досі не придумало більш зручний, дешевий, практичний та екологічний вид упаковок, ніж тара виготовлена ​​з гофрокартону? Унікальність цього типу тари полягає також у тому, що коробки, будучи настільки простими, виконують різні функції.


Варто зазначити, що пакувальна коробка виконують різні функції, залежно від їхнього виду. Як приклад можна навести гофролотки для кондитерських виробів, або як їх ще називають лотки-екрани через їх структуру. Саме структура є їхньою основною особливістю і з-за неї лоток виконує демонстраційну функцію. Відкритий верх дозволяє покупцям розглянути товар і певною мірою тут при покупці певну роль грає психологія, тому що коли людина бачить привабливу продукцію, а не гарну обкладинку, вона з більшою ймовірністю придбає його.


Практично вся гофротара виконує функцію бар'єру, тобто вберігає від потрапляння всередину пилу або сміття, що дуже важливо при використанні ящиків для продуктів харчування, наприклад як коробок для піци. Також одна з основних функцій – убереження від пошкоджень, що можливе завдяки пружній та відносно міцній структурі матеріалу. Від пошкоджень повинні захищати всі види коробок, але найважливіше це для поштових коробок і коробок, які використовують при переїзді, в яких перевозять меблі або побутову техніку. Зручні через свою простоту і компактність коробки і для простого зберігання речей, у випадку з лотками-екранами ця функція використовується навіть при продажі, тому що продукція зберігається прямо на вітринах і полицях в магазинах. Ну і напевно найбільш важлива функція полягає у зручності транспортування або навіть перенесення з одного місця до іншого ящиків. З останнім, напевно, погодиться кожен, тому що в коробці переносити значно зручніше будь-що.

Чи справляється гофротара зі своїми функціями? Однозначно - так! Тому ми й зустрічаємо щодня у своєму житті чотириклапанні гофроящики у поштових відділеннях, гофролотки на прилавках магазинів, самозбірні коробки, взуття, ювелірні вироби, техніка. Якби ящики не справлялися зі своїм призначенням, ми навряд чи їх могли зустріти не тільки у себе в будинку, а й у магазинах чи на виробництвах.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар