0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Сфера застосування картонних коробок

Сфера застосування картонних коробок

Автор: aspak Дата: 08.08.2023 Переглядів: 683 Коментарі: 0

З-за своїх характеристик та великого функціоналу (докладніше в кінці статті) найбільш популярним та оптимальним видом упаковки є тара виготовлена ​​з картону. Коробки використовуються в багатьох сферах життя людини: на виробництві, домашньому господарстві, при продажі в магазинах, як тара для зберігання різних типів речей. У цій статті ми торкнемося саме цієї тематики: спробуємо описати галузі застосування гофротари, також наведемо приклади типів гофротари у різних сферах нашого життя.


Насамперед, напевно, варто згадати про застосування пакувальних картонних коробок у продуктовій індустрії, тому що це одна з головних та найпопулярніших сфер їх використання. У цій сфері ми стикаємося з великою кількістю гофротари різного типу: харчові продукти упаковують як у чотириклапанні ящики, так і в самозбірні коробки (Докладніше про вибір відповідної тари в кінці статті), як в коробки звичайного типу, так і в екзотичні, такі як гофролотки для кондитерських виробів. Як приклад застосування самозбірних ящиків, можна навести їх використання як коробок для піци. Для більш об'ємних товарів, наприклад великі постачання печива, використовують в основному чотириклапанні картонні гофрокороби. Картонну тару у цій сфері обирають через екологічність. Картон не має у своєму складі шкідливих для людського організму речовин, тому є цілком безпечним для здоров'я споживачів.


На прикладі гофролотків для кондитерських виробів можемо навести ще дві сфери застосування ящиків із картону. Мається на увазі застосування коробок у сфері продажу та області зберігання. У першому випадку товари, упаковані в картонні ящики, розміщують прямо на вітринах. Ви, однозначно, багато разів зустрічали в магазинах печиво, зефір або цукерки в картонних коробках з відкритим верхом, це ті самі гофролотки. Лотки дуже зручні в даному випадку, тому що не треба думати про місце для розміщення цих товарів, і вони досить компактні і навіть зручні як для підприємця, так і для покупця, якому буде простіше донести товар додому. Також у сфері продажів величезну роль відіграє дизайн коробки (докладніше наприкінці статті). Маленькі коробочки обох видів з яскравими і чарівними принтами, в які зазвичай поміщають солодощі, товари для дітей тощо, через свій зовнішній вигляд можуть підвищити попит на певний товар. У цій сфері коробки вибирають за практичності і можливості урізноманітнити зовнішній вигляд товару і в такий спосіб підвищити попит.


Для зберігання товарів підходять коробки всіх видів та типів. Пакувальні коробки, власними силами, мають досить просту структуру, тому не важко самостійно зібрати і розібрати їх. Вони зручні у зберіганні, тому що не займають багато місця. Також вони є ідеальним варіантом для того, щоб розфасувати речі та для зручності зберігати їх у коробках, яскравим прикладом у цьому випадку можуть бути архівні бокси. У коробки можна, як вже неодноразово згадувалося, упакувати майже все, тому більш відповідного варіанту для зберігання чогось не знайти. Тут при виборі ключову роль відіграє компактність, практичність і невелика ціна на коробки.


Наступні сфери мають багато спільного між собою. При транспортуванні використовують різні види коробок, залежно від розміру та маси транспортування. Наприклад можна навести коробки, які використовують у сфері поштових пересилок (https://aspak.com.ua/korobky-dlia-posylok/). Ну і коробки для переїзду. Вони бувають різних розмірів, а також як і для коробок для пересилань їхнє головне призначення - доставити річ з точки "А" до точки "В" цілим і неушкодженим. У цих сферах використовують у більшості випадків коробки чотириклапанного типу. При виборі тари у цих сферах на користь картонних коробок можна віднести такі якості: практичність, міцність, місцями еластичність матеріалу, і, звичайно ж, ціна.


Картонні коробки всіх вищевказаних типів є в наявності. Компанія АСПак розташована в Києві, тому можна купити коробки оптом за низькою ціною з доставкою по всій Україні, також можливий самовивіз в місті Київ. За додатковою інформацією можете звернутися до наших менеджерів та отримати професійну відповідь.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар