0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Фірмова упаковка від АСПак на замовлення

Фірмова упаковка від АСПак на замовлення

Автор: aspak Дата: 23.08.2023 Переглядів: 254 Коментарі: 0

Іноді з виробництва бувають ситуації, що картонна тара класичних розмірів не зовсім підходить для упаковки товару. Якщо говорити про ювелірні вироби чи техніку, то майже будь-яка упаковка для товарів цього типу робиться на замовлення, тобто, розмір та форма картонної коробки робляться індивідуально, залежно від властивостей самого товару. Чому важливо підібрати потрібний розмір і як це зробити ми розповідали в одній із попередніх публікацій. Зараз же розповімо про переваги та особливості замовлення фірмових упаковок від АСПак та їх основні типи.


Компанія АСПак займається виготовленням самозбірних коробок для пакування товарів різних розмірів. У нас ви зможете придбати самозбірні картонні коробки індивідуального розміру, тобто розмір тари можна узгодити, але важливо помітити, що в процесі підбору тари варто звернути увагу, що велику роль відіграє який саме розмір вам треба – внутрішній чи зовнішній. Індивідуального розміру можна зробити тару будь-якого типу та призначення, наприклад для кондитерських виробів - картонна коробка з вікном, для взуття або одягу - картонна коробка з відкидною кришкою, для деякої техніки або продуктів харчування - коробка з ручками, купити яку слід для більш дорогих товарів, тому що ціна на неї трохи вище звичайної, що вплине на кінцеву ціну на товар і власне на саму проданість, хоч і такий тип коробок є дуже зручним. Залежно від параметрів речей, які треба упаковувати, можете купити великі довгі коробки або маленькі коробки.


Виготовлення коробок за індивідуальними розмірами – не єдине, що ми можемо запропонувати. Також ви можете вибрати колір для своєї тари або погодити з нами, який принт бажаєте бачити на коробках. Кольорові картонні коробки більш приємні для покупця та товар упакований у гофротару такого типу з більшою ймовірністю буде придбано. Нанесення принта також вплине на популярність вашого бренду і з цим ми можемо допомогти. Як принт можна нанести красиве, привабливе зображення самого товару або просто логотип вашого бренду, але найкращим варіантом буде якщо ви поєднаєте свій логотип і приємне зображення на принті, при цьому, якщо товар призначений для дітей, то він повинен бути яскравим і добре що кидається в очі, якщо ж для дорослих - рекомендуємо дотримуватися мінімалізму і розробити принт простим, але й водночас зі смаком. Про переваги коробки з гофрокартону з печаткою перед звичайною коробкою бурого кольору ми писали раніше, тому рекомендуємо ознайомитись з цією інформацією яка знаходиться в кінці статті.


Серед переваг замовлення картонної тари саме у компанії АСПак варто насамперед назвати ціну. Ціни на картонні коробки будь-якого типу від АСП є одні з найдешевших в Україні, а картонні коробки, окрім якості, мають бути бюджетними, щоб ціна на товар не була надто високою. Також, навіть доступні ціни можна знизити, замовивши коробки оптом. Замовити картонні коробки оптом можна від 100 штук і очевидно чим більше кількість коробок, тим менша ціна. І наступна перевага – це можливість доставки по всій території України чи самовивіз із міста Київ, де розташоване виробництво самих коробок.


Для замовлення коробок індивідуального розміру з нанесенням власного принта або вибором кольору варто зв'язатися з нашими менеджерами, які допоможуть підібрати потрібний розмір і з якими ви можете обговорити всі деталі щодо дизайну коробки. Також у наших менеджерів ви зможете дізнатися потрібну вам інформацію та отримати професійні відповіді на ваші запитання. Зв'язатися можна використовуючи номер вказаний на сайті, за допомогою електронної пошти або залишивши свої дані.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар