0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Картонні коробки для меблів від АСПак на замовлення

Картонні коробки для меблів від АСПак на замовлення

Автор: aspak Дата: 31.08.2023 Переглядів: 224 Коментарі: 0

Під час транспортування будь-чого, головне за будь-яких умов доставити річ з відправної точки до кінцевої в цілісності та безпеці. Якщо перевозити невеликі предмети, то з ними простіше впорається, але якщо при переїзді чи купівлі треба доставити габаритний вантаж, то з ним справиться набагато складніше, ризик ушкодження зростає в рази. Одним із актуальних габаритних вантажів є меблі. Вона великих розмірів, іноді її неможливо розібрати на частини, але перевозити меблі все одно треба, тому в процесі транспортування задіяні коробки для меблів. Цій тематиці і присвячено цю публікацію.

Особливості картонної упаковки для меблів


Коробки для упаковки меблів виготовляють із якісного гофрокартону. Основне призначення упаковки для меблів з картону - завдяки якостям самого картону уникнути можливих при перенесенні або перевезенні пошкоджень. Гофрокартон один із найоптимальніших варіантів для подібних ситуацій. Коробки для меблів з гофрокартону призначені для одноразового використання, тому бюджетність є однією з найголовніших особливостей картону. Також важливим є те, що завдяки своїй структурі гофрокартон для упаковки меблів має невеликий ступінь амортизації, який рятує при зіткненні коробки зі стінами, кутами або іншими меблями при перенесенні. Отже, підбиваючи підсумки, варто згадати, що гофрокартон бюджетний, надійний, практичний, легкий вид пакувальних матеріалів для меблів.

Види картонної тари для меблів


Найбільш поширеним видом гофротари, що використовується для упаковки меблів, є звичайна картонна коробка. Це найоптимальніший варіант із усіх можливих. Картонні ящики більш бюджетні, зручні у використанні, практичні ніж, наприклад, дерев'яні ящики, які дуже дорожчі і менш зручні у зберіганні та використанні, також дерево не має такої амортизації як гофрокартон.

Через те, що меблі бувають різної форми та розмірів, існують різні види пакувальних матеріалів для меблів, серед них варто звернути увагу на картонне меблеві куточки. Найбільш вразливою частиною меблів є кут виробу, тому щоб він не був пошкоджений, його захищають захисним картонним куточком. В основному його використовують для нерозбірних меблів великих розмірів, тому що виготовити коробку таких розмірів, хоч і можливо, але все ж таки краще убезпечити кути саме призначеним для цього виробом.


Розмір картонних коробок для упаковки меблів


Сьогодні не існує якихось стандартних розмірів меблів. Майже всі меблі робляться на замовлення та її форму, висоту, довжину, одним словом розмір обирає замовник, тому картонні коробки для меблів також робляться переважно на замовлення. Винятком є ​​тільки компанії, які спеціалізуються на виготовленні великих партій меблів і замовляють меблеві коробки у великій кількості, тому ці розміри можна певною мірою вважати стандартними.

При підборі правильного розміру коробки для шаф, столів, диванів тощо, варто звернути увагу на те, який саме розмір вам потрібен - внутрішній або зовнішній, тому що якщо коробка не прилягатиме до країв виробу, можливість її пошкодження зростає, тому ми рекомендуємо обговорювати питання пов'язані з розміром коробки з нашими менеджерами, щоб купити коробку для меблів правильного розміру.

Замовити меблеві картонні пакувальні матеріали

Щоб купити картонний куточок або картонну коробку для меблів за оптовими цінами, потрібно звернутися до наших менеджерів, щоб уточнити розмір виробів. Замовити коробки можете з доставкою по всій території України, також можливе самовивезення зі складів компанії АСПак у Києві.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар