0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Що можна зробити із коробки?

Що можна зробити із коробки?

Автор: aspak Дата: 06.09.2023 Переглядів: 281 Коментарі: 0

Ми неодноразово писали про унікальність такого пакувального матеріалу, як картонні коробки. У зв'язку з недавніми подіями ми знаємо, що вже за допомогою виробів із картону наші військові борються за нашу незалежність. До того ж картонні дрони показали себе з дуже гарного боку. Тепер ми хочемо продовжити цю тематику і розповісти вам, що можна зробити з картонних коробок таким чином ще раз підкресливши про їх універсальність.


Тут ми не говоритимемо про звичні вже функції транспортування, зберігання, застосування у сфері продажів тощо, а подивимося на оригінальні нестандартні ідеї використання коробок, які придумали народні умільці. І так після того, як ви використовували коробку за призначенням, після перевезення, продажу товару, вона вам більше для цього не потрібна. Як її можна використовувати? Здати на макулатуру екологічно, але не оригінально.


Насамперед, згадаємо, що картонні коробки можуть врятувати вам життя. Так, саме ящики з картону. Давайте уявимо ситуацію, що ви пішли в ліс по гриби, ягоди, прогулятися або з іншої причини на жаль заблукали. Таким чином, якщо ви не знайдете до ночі дорогу додому, то за допомогою картону вам буде простіше розпалити багаття, щоб зігрітися та відлякати диких звірів.


Згадавши про диких звірів, треба і поговорити і про домашніх. У нашій країні великі проблеми з безпритульними кішками та собаками, які живуть прямо на вулиці та страждають від погодних умов: дощу, вітру, жаркого сонця влітку та морозу взимку. Картонні коробки можуть стати для тварин маленьким будиночком, де вони можуть втекти від поганої погоди і можливо зігрітися, таким чином звичайна картонна коробочка може врятувати життя наших менших братів.


Для ваших домашніх тварин коробки можуть стати маленьким будинком у вашому будинку. Помістивши в коробку м'яку тканину ваш вихованець однозначно полюбить це місце. У випадку з собакою, боки коробки треба обрізати, щоб їй було простіше в неї лягає, у свою чергу кішки навпаки віддають перевагу відпочивати в більш замкнутому просторі.


Не тільки тваринам можуть придивитись коробки, якщо у вас є діти та коробка для переїздів або ящик для меблів, то можете зробити іграшковий будиночок для своїх дітей, який їм напевно сподобається. Щоб такий будиночок не займав багато місця, його можна розмістити під столом, а коли він і так заважатиме, то коробку можна легко розібрати, а потім, при потребі, назад зібрати.

 

Якщо ж у вас коробок багато, то ви можете зробити з картону не тільки будиночок для дітей, а навіть примітивні картонні меблі або іграшки, наприклад машинки. до процесу виготовлення цих виробів можна залучати дітей і таким чином провести цікавий час разом.


З коробочки маленького розміру виготовленої з тонкого мікрогофрокартону для зручності можна зробити органайзер, якщо ви працюєте в офісі, він вам дуже знадобиться. У такому органайзері можна зберігати не тільки канцелярію, якщо ви людина творча, то в коробці можна зберігати матеріали пов'язані з вашим захопленням, наприклад, бісер, нитки і т.д.


Якщо ви тільки переїхали в новий будинок і ще не прикупили тумбочку для зберігання взуття, то вам знову допоможуть картонні коробки, до того ж ви напевно користувалися ними під час переїзду. Виріжте боки таким чином, щоб у коробці були чотири ніжки або просто залиште більш вузькі боки. Якщо маєте багато взуття, то зробіть декілька таких виробів і розмістіть їх один на інший. Після цього можете скористатися тимчасовим стелажем для взуття.


Це ще далеко не весь перелік виробів із картонних коробок. Можна багато чого зробити, крім перерахованого, але все це говорить про одну істину - універсальність картонних коробок, одна з їх особливостей, якою варто користуватися кожному.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар