0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Як перевезти телевізор чи монітор без картонної коробки?

Як перевезти телевізор чи монітор без картонної коробки?

Автор: aspak Дата: 18.09.2023 Переглядів: 278 Коментарі: 0

Процес транспортування товару від виробника до магазину чи споживача досить складний і трудомісткий. Від того, в якому вигляді товар прибуде до клієнта, певною мірою залежить репутація фірми/магазину. Також актуальне питання, чи можна перевезти монітор чи комп'ютер без спеціальної упаковки?


Одним із альтернативних варіантів упаковки для техніки є спеціальний вид пінопласту. Куточки з пінопласту поміщають на краї техніки, щоб убезпечити від пошкоджень місця, які мають найбільший ризик отримання травм. Так, зрозуміло, що коробка для перевезення телевізора з картону могла б бути додатковим зовнішнім шаром захисту, як і буває, але нас цікавить, чи можливо взагалі відмовитися від картонних виробів. Виріб у такому вигляді матиме кути в безпеці, але в той же час основна частина екрану буде відкрита, через що виникає ризик нанесення подряпин на нього. До того ж, якщо зробити бокс з пінопласту, то він по-перше буде значно дорожчим, по-друге структура пінопласту тендітна і але може розпастися при ударі, по-третє, виготовлення пінопласту шкодить екології, і навіть незважаючи на те, що він придатний до переробці, у разі потрапляння на смітник, він довго розкладатиметься, чим знову поступається картону.


Якщо цей варіант вам не підходить, то можете використовувати спеціальну плівку з бульбашками повітря. Знову ж, вам треба буде її велика кількість, що також стоятиме дорожче за картон. Також плівка не зможе захистити так якісно, ​​як картон і техніку буде важче переносити. За умови, що ми не використовуємо жодного виду упаковки, коробка для перевезення телевізора теж не використовується, то монітор треба буде тримати весь час у руках, що також не повністю убереже від пошкоджень. Якщо ж у вас багато техніки, то ясна річ, що всю її ви не зможете утримувати, і з великою ймовірністю до кінцевої точки не все прибуде цілим.


З усього сказаного можемо зробити висновок, що монітор все ж таки можна перевезти без коробки, але для цього або потрібно буде більше ресурсів, або, якщо перевозити його без упаковки, буде велика ймовірність пошкодження товару. Підведемо підсумки! Коробка для перевезення монітора – невід'ємний атрибут сфери вантажних перевезень техніки. Без коробки впорається можливо, але АСПак рекомендує не нехтувати правилами безпеки або шукати альтернативу, тому що настільки практичного, зручного, надійного та водночас бюджетного виду тари просто ще немає.


Якщо нам вдалося вас переконати, то можете ознайомитись з описом, характеристиками сферою та правилами використання даного типу коробок на нашому сайті.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар