0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Картонні коробки для упаковки подарунків

Картонні коробки для упаковки подарунків

Автор: aspak Дата: 28.08.2023 Переглядів: 248 Коментарі: 0

Інтерес та попит на подарункові коробки з гофрокартону зростає напередодні дат, на які відзначають великі свята, такі як 31 грудня - Новий рік, 25 грудня чи 7 січня - Різдво, 14 лютого - День закоханих, 8 березня - Міжнародний день захисту прав жінок, також на особисті чи сімейні свята, такі як день народження,річниці весіль, свята які приурочені до якоїсь події, наприклад призначенню на високу посаду, одним словом, свята, на які належить дарувати подарунки. Про них ми розповімо докладніше в цій публікації.

Структура та види подарункових упаковок

Під значенням, подарункові коробочки з картону, мається на увазі велику кількість видів картонної тари, це і картонні самозбірні коробки, и картонні чотириклапанні ящики, великі та маленькі коробки, широкі та вузькі, коробки для пляшок, ювелірних виробів, різного роду прикрас, коробочки для кондитерських виробів, наприклад картонна коробка для святкового торта, гофроящики різної форми та призначення. В загальному, картонною коробкою для подарунків може бути будь-який вид коробок, залежно від того, що ви бажаєте подарувати.


Посилаючись на сказане вище коротко дамо інформація про структуру подарункових ящиків. З цим ви можете ознайомитись у попередніх наших статтях, де ми писали про структуру картонних самозбірнихкоробок з мікрогофрокартону, чотириклапанних ящиків з гофрокартону, про коробки, що відносяться до попередніх двох, але призначені для конкретних товарів: коробки для пляшок, ящики для кондитерських виробів, коробочки для ювелірних виробів, можливо навіть коробки великих розмірів для побутової техніки або меблів.

Характеристики та дизайн коробок для подарунків

Коробки для святкових подарунків - це бюджетний, оригінальний екологічно чистий варіант для пакування подарунків. Бюджетність даного типу тари дозволяє його після використання не замислюючись відправити на переробку, щоб у будинку він не займав місце, навіть у розібраному вигляді, таким чином внісши користь нинішній екологічній ситуації. Картон повністю безпечний для людини, тому в нього можна поміщати будь-якого виду подарунка: починаючи від їжі закінчуючи технікою або прикрасами. Розміри подарункової упаковки можна підібрати стандартні, але якщо з тих, які пропонує наша фірма немає відповідного, то можете обговорити з нашими менеджерами замовлення картонних подарункових упаковок власних розмірів.


Однією з головних особливостей картонних боксів є особливий дизайн кожної коробки. Погодьтеся, значно приємніше отримувати подарунок не в пакеті, а в картонному ящику, таким чином створюється атмосфера несподіванки, передчуття побачити подарунок, який знаходиться всередині, під картонною оболонкою. Також приємнішим є подарунок не у звичайній бурій, не святковій формі коробці, а в кольоровому боксі, який перев'язаний стрічкою для більш приємного та ефектного вигляду. Але найприємніший бокс повинен мати якісний, оригінальний, приємний принт, який варто підібрати залежно від смаку та віку людини, якій призначений подарунок. Для дітей варто підібрати яскраві тони, для дорослих стриманіші. У нас ви зможете придбати картонні подарункові коробки оптом, на замовлення, з оригінальним власним принтом, про нанесення якого варто поговорити з нашими менеджерами, які допоможуть підібрати вам відповідний дизайн та дати професійні відповіді на всі ваші запитання щодо картонної тари, в даному випадку подарункових боксів.


Настійно рекомендуємо закуповуватись картонними ящиками даного призначення перед святами великою партією, щоб надалі заощадити. Купити подарункові картонні бокси/коробки можна придбати в компанії АСПак з доставкою по всій території України. Також можливе самовивезення зі складу у місті Київ. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за допомогою вказаних контактів на сайті.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар