0
Мої закладки 0
0товарів: 0.00 грн 
Ефективність картонних дронів у ході воєнних дій

Ефективність картонних дронів у ході воєнних дій

Автор: aspak Дата: 04.09.2023 Переглядів: 343 Коментарі: 0

Напевно, всі вже чули про досить ефективне і результативне застосування картонних дронів наприкінці літа 2023 року. У цій статті ми розповімо вам у чому полягає секрет ефективності даного типу дронів, які вони мають характеристики і чи можна вважати, що картонні дрони кращі за звичайні БПЛА, якщо так, то чому.


Дрони Corvo Precision Payload Delivery System виготовляє та постачає в Україну австралійська компанія SYPAQ. З наявної інформації відомо, що дрони спочатку були передбачені як звичайні розвідувальні БПЛА, але наші вітчизняні умільці змогли їх переобладнати на ударні дрони. Такий висновок зробили російські окупанти після успішної атаки російських аеродромів.


Картонний дрон, як і картонні коробки, Вважається одноразовим у використанні. Основним матеріалом при виготовленні є картон просочений воском та пристосований до стійкості до погодних умов. Завдяки цьому вони й здобули свою назву. Літати може він завдяки електричному двигуну, який розрахований на 1-3 години роботи. За цей час картонний дрон може подолати від 40 до 120 км., при цьому перевозячи від 3 до 5 кг вантажу. Також особливим є і досить низька ціна, наприклад, якщо SHAHED коштують від 20000 до 50000 євро за одиницю, картонний дрон коштує від 700 до 3500 доларів. І одна з головних особливостей - завдяки картонній конструкції дрон непомітний для РЛС, тому такий ефективний.

Як і картонні коробки, дрон легко розбирається і складається назад, його легко перевозити та використовувати навіть у польових умовах. БПЛА з картону запускають із рук або катапульти. Основним їх завданням мали бути розвідка, перевезення медикаментів, їжі чи боєприпасів, але у нинішніх реаліях вони стали ударною технікою.


Цією публікацією ми ще раз хочемо наголосити на універсальності такого матеріалу, як картон. Ми неодноразово згадували, що неможливо уявити сьогодні світ, де не використовують картонну продукцію. Сфера застосування картону настільки широка, що важко назвати де картон не використовується. На кожному провадженні, у господарстві, у сфері продажів і вже навіть у військовій справі. Сьогодні картон не лише допомагає полегшити процес зберігання продукції чи її транспортувань, а й захищати нашу незалежність. З впевненістю можна сказати, що у майбутньому сфера застосування картону буде ще більш широка.

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар